Miesiąc po podpisaniu umowy pomiędzy Infront Motor Sports and ParkinGO, Oasi Handling Group, możemy ogłosić powstanie jednego z najbardziej fascynujących projektów świata motocyklowego, który da możliwość rywalizowania dla 24 zapaleńców z całego świata na najlepszych torach wyścigowych Europy - ParkinGO EUROPEAN SERES.

ParkinGO Series powstał dzięki uczestnictwu, legendy sportów motorowych - firmie Triumph, która od kilku lat z sukcesami zaangażowana jest w Motocyklowych Mistrzostwach Świata Supersport oraz Motocyklowych Mistrzostwach Polski.

Rok 2009 jest pierwszym od 40 lat kiedy to marka Triumph stanęła na podium Mistrzostw Świata oraz pierwszym w którym to Triumph stanął na podium Mistrzostw Polski, oraz był najszybszym motocyklem w stawce klasy Superstock 600 w rękach Marka Szkopka.

Gary McCoy, który będzie twarzą ParkinGO Series będzie służył wszystkim uczestnikom pucharu swoim ogromnym doświadczeniem i dzielił się tajnikami jazdy wyścigowej na motocyklu.

GARY McCOY:

„Myślę że ParkinGO Series jest znakomitym pomysłem dla każdego kto kocha wyścigi motocyklowe i chce być ich częścią. Ciągle słyszę, gdy ludzie mówią, że chciliby żyć naszym życiem, teraz mają szansę spróbować tego ścigając się i ciesząc możliwością jazdy w Mistrzostwach Europy.”

PUCHAR
MOTOCYKLParkinGO_SERIES_MOTOCYKL.html
KALENDARZParkinGO_SERIES_KALENDARZ.html
KONTAKTParkinGO_SERIES_KONTAKT.html