11 czerwca 2010 roku ukazał się na rynku drugi album tria Levity „Chopin Shuffle”,  który pod wieloma względami jest wydawnictwem absolutnie wyjątkowym. Wszystkie utwory dwóch płytach  zostały stworzone przez Levity w oparciu o cykl 24 preludiów op. 28 Fryderyka Chopina z zachowaniem oryginalnej kolejności.

Gościem specjalnym albumu jest legendarny, wybitny trębacz japoński Toshinori Kondo. Ponadto, w nagraniach albumu udział wzięli: Gaba Kulka, Tomasz Duda, Raphael Rogiński i Grzegorz Uzdański.

Za produkcję muzyczną, mix oraz mastering odpowiedzialny jest Marcin Bors, nagrodzony min. Frderykiem za produkcje ostatniej  bestsellerowej  płyty zespołu HEY Miłość Uwaga Ratunku Pomocy.


Stworzenia projektu graficznego albumu podjął się Macio Moretti, również laureat Fryderyka 2009 za kreacje grafiki do płyty zespołu HEY Miłość Uwaga Ratunku Pomocy


Dwa koncerty Levity z udziałem Toshinori Kondo oraz pozostałych gości albumu odbywające się w dniu 13 czerwca o godzinie 16.15 i 19.15 w ramach festiwalu Chopin Open stanowić będą symboliczny początek działań promocyjnych związanych z albumem. Programy obu koncertów będą się różnic!


O randze muzycznej tego przedsięwzięcia świadczy również fakt iż album „Chopin Shuffle” mecenatem objęły Polkomtel S.A. oraz Instytut Adama Mickiewicza.

Artist: Levity & Toshinori Kondo

Title: Chopin Shuffle

2CD

Cat.no: 0028947639404

PŁYTY
ZDJĘCIA

KONCERTY

KONTAKTKONTAKT.html
ONE SHEETONE_SHEET.html
BIOBIO.html

PRESS

VIDEOVIDEO.html